FAQ

Prečo práve USB kľúč na mieru od USB Factory?
USB kľúč na mieru je skvelým marketingovým nástrojom pre Vašu firmu v kontakte so zákazníkom.
Ako objednať z USB Factory?
Kontaktujte nás e-mailom alebo telefonicky. Zašleme vám e-mailom cenovú ponuku a dodáme grafický návrh, ako by vaše logo vypadalo na našom produkte.
Aké sú Vaše dodacie lehoty?
Dodacie lehoty USB Factory – čas od objednávky do dodania – je od 7 do 15 dní.
Aký je najvhodnejší formát pre súbor s logom?
Najvhodnejší je vektorový typ súboru. Akceptujeme .ai, .cdr, .eps, .ps, .pdf (Tieto typy súborov môžu taktiež obsahovať rastrové prvky (bitmap), ktorých rozlíšenie môže byť nevhodné pre dosiahnutie dobrých výsledkov. Súbory PDF vytvorené z vektorových súborov si musí zachovať editovacie možnosti programu, v ktorom vznikli (napr. Illustrator). Súbory PDF, ktoré obsahujú rastrové elementy musia byť spravidla minimálne 300 DPI.).
Aký je minimálny objem objednávky?
Minimálny objem objednávky je 100 kusov.
Ako používať USB flash disk?

Jednoducho pripojte USB disk do USB vstupu Vášho počítača alebo iného zariadenia, schopného čítať USB. Ak disk obsahuje svetielko, bude blikať na znamenie funkčnosti. Počítač následne rozozná nové pamäťové zariadenie a dostanete možnosť ho otvoriť. Pokiaľ používate Microsoft Windows, nový disk uvidíte aj po kliknutí na “Môj počítač” v menu “Štart”. Dvojklikom ho otvoríte. Potiahnite súbory, ktoré chcete naň nahrať. Disk môžete odpojiť kedykoľvek sa naň práve nezapisuje alebo sa z neho obsah nečíta.

Bude USB kľúč pracovať s akýmkoľvek počítačom?
USB disky používajú protokol USB pre spoluprácu s PC, Mac a inými zariadeniami s USB vstupom. Väčšinou USB disky používajú ovládače triedy UMS, ktoré sú súčasťou operačných systémov Windows XP alebo neskorších, ako aj Mac OS 9 a Mac OS X alebo neskorších, rovnako ako Linux 2.4.6 alebo neskorších.
Aké sú výhody USB kľúča oproti externému disku, CD alebo DVD?
USB disky sa čo do veľkosti oveľa lepšie prenášajú a nepoškodia sa ani pri páde. Dnes už mnoho počítačov a notebookov DVD alebo CD mechaniky ani nemajú, preto je používanie USB disku výhodnejšie. Nahrávanie dát je podstatne rýchlejšie a navyše na USB môžete súbory nahrávať a mazať nespočítateľne veľa ráz, kým na CD-R alebo DVD-R iba jeden krát.
Aká je rýchlosť čítania a zapisovania na USB?
USB Factory používa iba vysoko kvalitné flash pamäti NAND od firiem Hynix, Samsung, Toshiba, Micron alebo Intel.

Štandardné rýchlosti čítania/zapisovania sú:

USB 2.0:
Rozsah sekvenčných zapisovacích rýchlostí = 4~10 MB/s
Rozsah sekvenčných čítacích rýchlostí = 15~25 MB/s

Záruka spoločnosti USB Factory
2 roky.